KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9209202
nr 920 9202
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), 12x8, 5, osignerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:44:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn